Sofa Amerykanka Avanti III
Poradnik

Sofa rozkładana – idealne rozwiązanie do małego mieszkania

Wybór wyposażenia do pomieszczeń o niewielkim metrażu powinien być dokładnie przemyślany – musi być ono funkcjonalne, a przy tym estetyczne i dopasowane do stylu wystroju. W przypadku małych mieszkań idealnym rozwiązaniem jest sofa rozkładana. Takie sprzęty w różnych wariantach można znaleźć w ofercie sklepu online Meble Górecki – zapraszamy do poznania wszystkich ich zalet.

Nowoczesne sofy rozkładane do każdego mieszkania

W zależności od metrażu pomieszczenia i osobistych potrzeb można wybrać model w konkretnym rozmiarze. W asortymencie dostępna jest sofa rozkładana dwuosobowa w kilku wariantach – od 140 cm szerokości, przez 167 i 170, po nawet 270 cm. Dzięki temu można zamówić mebel idealnie dopasowany do małego mieszkania o określonej powierzchni. Sprawdzi się jako komfortowe i funkcjonalne rozwiązanie zarówno w salonie, jak i sypialni. Interesują Cię wygodne rozkładane sofy z siedziskami z pianki o wysokiej gęstości? A może szukasz mebli do małego mieszkania ze sprężynami i pianką termoelastyczną? Te i inne sprzęty z funkcją spania znajdziesz w ofercie producenta Meble Górecki.

Najlepsze wyposażenie do małych mieszkań

Staranne wykonanie z drewnianych stelaży i zastosowanie bardzo dobrych materiałów w siedziskach sprawiają, że można mieć pewność, iż sofa rozkładana to inwestycja na lata. Cechują się wysokim poziomem solidności przy jednoczesnym zachowaniu wygody. Świetnie sprawdzą się do małych mieszkań, gdyż dzięki nim można łatwo zmienić kanapę w komfortowe łóżko. Stanowią najlepsze rozwiązanie do kawalerek i nie tylko! Szukając sprzętów z funkcją spania warto sprawdzić ofertę Meble Górecki. Producent oferuje możliwość wyboru koloru tkaniny na obicie i zmiany materiału na skórę naturalną. Dzięki temu można zamówić sofę rozkładaną idealnie dopasowaną do wystroju małego mieszkania i osobistych preferencji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na temat konkretnych modeli, takich jak Arte I, Verona II, Avanti III lub Zara DL. Są dostępne w sklepie online z możliwością wyboru wariantu nóżek oraz koloru i rodzaju tapicerki.

Czytaj również...