Firma MEBLE GÓRECKI to polski producent mebli tapicerowanych wysokiej jakości, dopracowanych w każdym szczególe, który specjalizuje się także w produkcji mebli ze skóry naturalnej.

Nasze produkty to połączenie najnowszych trendów wzorniczych i technologicznych z dawną sztuką produkcji prawdziwych mebli. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów udostępniamy bogaty, specjalnie wyselekcjonowany wybór tkanin, aby podążać za aktualnymi nowościami. Jednocześnie cały czas staramy się, aby był one jak najwyższej jakości. Szeroki wybór asortymentu sprawia, że każdy znajdzie u nas wymarzony narożnik z funkcją spania, sofę, czy łóżko tapicerowane, w stylu, który będzie pasował do jego domowej aranżacji. Ciągle dążymy do poprawy komfortu i funkcjonalności, stawiając za cel stworzenie mebli doskonałych, mebli tworzonych z sercem.

Strategia firmy MEBLE GÓRECKI opiera się na kilku filarach. Jednym z nich jest spełnianie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Materiały, z których produkujemy nasze meble pochodzą tylko od sprawdzonych i zaufanych dostawców. Skóry naturalne, które wykorzystujemy, importowane są Włoch. Powyższe czynniki, w połączeniu z pracą doświadczonych pracowników, daje gwarantowaną jakość mebla.

Jako polski producent mebli tapicerowanych i mebli skórzanych firma MEBLE GÓRECKI, dba o to, aby produkty trafiające do klientów wyróżniały się niepowtarzalnym stylem, doskonałą jakością i w pełnie spełniały oczekiwania odbiorców.

Wszystkie nasze meble są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję producenta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do klienta nasza firma ciągle rozwija się i doskonali.

P.P.U.H. MEBLE GÓRECKI WITOLD GÓRECKI

Pieczyska 39
98-400 Wieruszów

NIP: 619-195-39-60
REGON: 301227340