Starannie opracowana i przemyślana konstrukcja zapewnia niezwykle komfortowe warunki do wypoczynku i umożliwia odpowiednie podparcie konkretnych partii ciała. Prezentowane w tej kategorii materace kieszeniowe są bowiem podzielone na strefy, dzięki czemu gwarantują wygodę podczas leżenia w dowolnej pozycji.

Oferta obejmuje modele o różnym stopniu twardości posiadające wypełnienie z lateksu, pianki termoelastycznej, sprężyn lub kokosa. Dostępność różnych wariantów sprawia, że można tu znaleźć wyposażenie do łóżka spełniające ściśle sprecyzowane wymagania.

Na szczególną uwagę zasługują wygodne modele zima-lato. Z jednej strony są obłożone naturalną wełną, a z drugiej – przewiewną bawełną. Dzięki temu gwarantują komfort o każdej porze roku. Pasują na różne standardowe modele łóżek, a na specjalne zamówienie możemy wykonać warianty o indywidualnie określonych wymiarach. Materace kieszeniowe z pewnością będą najlepszym wyborem. Zapraszamy zatem do składania zamówień w tej kategorii i zakupów w naszym sklepie internetowym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Pokaż boczny panel