Kupuj wygodnie – wybierz raty banku Credit Agricole

Płatności na raty w banku Credit Agricole to wiele korzyści! Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje, gdy wartość koszyka przekroczy 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego,
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.

Płatności na raty to bezpieczeństwo dla Twojego domowego budżetu – spłatę możesz rozłożyć na wiele, dogodnych dla siebie rat. To też łatwy sposób na budowanie pozytywnej historii kredytowej.

Dużym udogodnieniem dla osób, które chcą nabyć nową kanapę, łóżko, fotel lub inny domowy sprzęt w naszym sklepie online, jest możliwość rozłożenia płatności. Korzystając z naszej oferty, można kupić meble na raty. Formalności są w tym przypadku ograniczone do niezbędnego minimum, a umowę można zawrzeć bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić wniosek online, wykonać przelew weryfikacyjny, przesłać zdjęcie dowodu osobistego i potwierdzić transakcję z użyciem kodu otrzymanego SMS-em. Procedura przebiega więc sprawnie i jest dostępna nawet dla osób zadłużonych.

Kupno mebli na raty – Meble Górecki

Opcja rozłożenia płatności na kilka rat jest dużym udogodnieniem dla klientów obawiających się, że zakup nowych sprzętów nadmiernie obciąży domowy budżet. Dzięki temu można zdecydować się na najbardziej dogodny plan spłaty.

Co ważne, z tej opcji mogą skorzystać także osoby posiadające niespłacone zobowiązania. Oferujemy bowiem meble na raty dla zadłużonych. Decyzja wydawana jest na podstawie wypełnionego formularza, przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł i zdjęcia dowodu. Nie ma konieczności analizy historii kredytowej i sprawdzania zdolności. Ograniczenie formalności do niezbędnego minimum w połączeniu z możliwością zdalnego aplikowania sprawia, że proces nie zajmuje dużo czasu.

Z możliwości rozłożenia płatności za meble przez osoby zadłużone można skorzystać, gdy wartość zamawianego towaru wynosi co najmniej 300 zł. Można wygodnie sprawdzić, jaka będzie wysokość raty za dane wyposażenie. Przy każdym z produktów w naszym sklepie znajduje się specjalny kalkulator uwzględniający niezbędne parametry.

Rozłóż płatność na raty i ciesz się nowymi meblami

W niektórych przypadkach mogą być dostępne meble na raty 0% – warto więc sprawdzić wcześniej tę opcję i upewnić się, czy można z niej skorzystać. W razie zainteresowania taką formą zakupu kanap, narożników, foteli lub łóżek w naszym sklepie online, prosimy o kontakt z nami. Chętnie udzielimy potrzebnych informacji na temat opcji rozłożenia płatności za meble, w tym dla klientów zadłużonych.

Witold Górecki PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE MEBLE GÓRECKI oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.