METODY PŁATNOŚCI

Płatność przelewem tradycyjnym na nasze konto w Alior Banku:

Numer konta: 93 2490 0005 0000 4530 5148 1546

(KOD SWIFT: ALBPPLPW)

Nazwa firmy: P.P.U.H. MEBLE GÓRECKI WITOLD GÓRECKI

Adres: Pieczyska 39, 98-400 Wieruszów

Prosimy pamiętać, że przelewy zlecone w dni wolne od pracy (weekendy, święta), bank będzie realizował pierwszego dnia roboczego.

Prosimy także o podanie w tytule przelewu numeru zamówienia w celu uniknięcia opóźnienia w realizacji.

Płatność za pobraniem

Możliwość płatności gotówką przy odbiorze towaru. Pamiętaj, że nasze meble wykonywane są pod indywidualne zamówienie, dlatego wymagana jest wcześniejsza zaliczka w wysokości 30% całego zamówienia.

Pozostałą kwotę należy zapłacić gotówką przy odbiorze towaru u przewoźnika.

Odbiór zamówienia musi być potwierdzony pisemnie na dokumencie dostawy – na tej podstawie wydawany jest towar. Po tej procedurze Klient zyskuje prawo własności towarów, a co za tym idzie – ponosi wszelkie ryzyka związane z jego posiadaniem i użytkowaniem.

Podczas odbioru zamówienia należy sprawdzić, czy jest ono kompletne oraz czy towary nie posiadają uszkodzeń mechanicznych (np. powstałych podczas transportu). Ewentualne uwagi prosimy zgłaszać obsłudze sklepu lub u dostawcy.

KOSZTY DOSTAWY

Koszty dostawy różnią się w zależności od wagi i rodzaju zamawianego produktu, są to stałe stawki na terenie całego kraju, niezależnie od lokalizacji. Koszty transportu dodawane są automatycznie do ceny całkowitej mebla podczas finalizacji zamówienia w naszym sklepie internetowym.

Możliwość odbioru osobistego. Prosimy wówczas o wcześniejszy kontakt.

Koszt dostawy nie obejmuje wniesienia mebli.