Materace piankowe i kieszeniowe

W asortymencie sklepu znajdują się materace, które zapewniają dobrą wentylację podczas snu. Używanie dobrego materaca daje kręgosłupowi odpowiednie podparcie. W asortymencie mamy szeroki wybór produktów. Dzięki temu można wybrać materac odpowiedni do wielkości łóżka, ilości i wagi osób, a także indywidualnych potrzeb. Nasze produkty posiadają gwarancję. Postaw na zdrowy i komfortowy wypoczynek na odpowiednim materacu. Zachęcamy do zapoznania się z produktami w naszym sklepie.

Wyświetlanie 1–15 z 17 wyników

Pokaż boczny panel
Materace kieszeniowe

Materace kieszeniowe

Zobacz produkty
Materace piankowe

Materace piankowe

Zobacz produkty
Materace bonellowe

Materace bonellowe

Zobacz produkty

MATERAC REHABILITACYJNY VISCO-ELASTIC

705,00 990,00  z Vat

MATERAC PIANKOWY

380,00 570,00  z Vat

MATERAC PIANKOWO KOKOSOWY DWUSTRONNY KLAUDIA

435,00 625,00  z Vat

MATERAC KIESZENIOWY 7 STREF TERMOELASTYCZNA PIANKA K-7

975,00 1 285,00  z Vat

MATERAC DWUSTRONNY KIESZENIOWY 7 STREF LATEKS ZIMA LATO K-6

1 215,00 1 620,00  z Vat

MATERAC DWUSTRONNY 7 STREF LATEX + KOKOS K-5

1 215,00 1 620,00  z Vat

MATERAC DWUSTRONNY 7 STREF LATEX K-4

1 165,00 1 570,00  z Vat

MATERAC DWUSTRONNY ZIMA LATO 7 STREF K-3

800,00 1 080,00  z Vat

MATERAC 7 STREF DWUSTRONNY KIESZENIOWY KOKOS K-2

800,00 1 080,00  z Vat

MATERAC DWUSTRONNY SPRĘŻYNOWO KOKOSOWY ELIZA

530,00 730,00  z Vat

MATERAC ZIMA LATO SPRĘŻYNOWO PIANKOWY DWUSTRONNY MADDALENA

585,00 840,00  z Vat

MATERAC DWUSTRONNY SPRĘŻYNOWO PIANKOWY Z KOKOSEM RADOMENES

585,00 840,00  z Vat

MATERAC ELENA DWUSTRONNY SPRĘŻYNOWO PIANKOWY

530,00 745,00  z Vat

MATERAC PIANKOWO SPRĘŻYNOWY GREGORIO

460,00 650,00  z Vat

MATERAC PIANKOWY KOMFORT HR

785,00 1 350,00  z Vat

Materac do łóżka – zdrowy i wygodny sen

Wybór odpowiedniego materaca na łóżko jest niezwykle ważny – w końcu to on odpowiada za komfort podczas snu, a także stanowi istotne podparcie dla krzywizn ciała, co z kolei wpływa na naszą podstawę. Warto zainwestować w produkt, który proponujemy w naszym sklepie online, przede wszystkim dlatego, że staramy się dostarczać naszym klientom jedynie najwyższą jakość proponowanej oferty. Ponadto wybierając materac (dwustronny, kieszeniowy, strefowy i dowolny inny) z naszego sklepu odpowiedni dla Ciebie, możesz zapomnieć o bezsenności i bólach kręgosłupa czy karku.
Kupując nasze artykuły stawiasz przede wszystkim na ergonomię snu, a to z kolei jest niezwykle istotne dla Twojego zdrowia!

Sprawdź bogactwo oferty naszych wyjątkowych materacy

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego, a także stacjonarnego, znajdziesz materace, które z całą pewnością okażą się prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla Twojego łóżka. Tym bardziej, że oferujemy ich różne modele, między innymi dwustronne, strefowe, kieszeniowe, piankowe, rehabilitacyjne i wiele innych. Wybierz ten, który będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb! Nie wiesz, na który z nich się zdecydować? Nie ma problemu! Pomożemy Ci w wyborze.


Komu nie zależy na komfortowych warunkach snu i pobudce następnego dnia zapewniającej odpowiednie samopoczucie? Każdy z nas podejmuje szereg czynności przed położeniem się spać, by zadbać o jakość snu. Wietrzymy pokój, odkładamy urządzenia elektroniczne, wyciszamy głowę, pilnujemy zegarka, by kłaść się mniej więcej o tej samej porze, ale czy myślimy o tym, jakie materace do spania wybieramy? Produkt, na którym leżymy, ma ogromne znaczenie (zwłaszcza jako podparcie dla kręgosłupa), dlatego jego doboru z dostępnych wersji kieszeniowych, piankowych czy sprężynowych należy dokonywać niezwykle ostrożnie. Tylko w taki sposób zapewnimy sobie satysfakcjonujący odpoczynek!

Materac do spania sprężynowy, kieszeniowy czy piankowy – jaki wybrać?

Zastawiasz się, jak odpowiednio wybrać materac do spania? Decyzję najlepiej podjąć, biorąc pod uwagę swoje indywidualne preferencje (na przykład pod względem twardości, by zapewnić najwyższy stopień wygody i dopasowania do krzywizn kręgosłupa), a także wielkości łóżka (20 cm dłuższe niż ciało człowieka), wagi oraz ilości osób, które będą na nim spać. Im wyższa waga, tym oczywiście twardsze podparcie jest potrzebne, żeby ciało się nie zapadało. Istotna jest również pozycja, w jakiej najczęściej się układamy do snu, bowiem podparcie powinno się dopasowywać do linii i krzywizn naszego ciała.

Materac piankowy, kieszeniowy, sprężynowy – bogata oferta sklepu

Bogata oferta naszego sklepu internetowego pozwoli nam idealnie odpowiedzieć na Twoje potrzeby! Proponujemy modele piankowe, sprężynowe, kieszeniowe, dwustronne, które zapewniają właściwą wentylację podczas snu, a także stanowią najlepsze podparcie dla ciała (przede wszystkim kręgosłupa), co ma znaczenie także dla postawy. Każda z dostępnych wersji cechuje się innymi właściwościami – należy się z nimi zapoznać przed podjęciem decyzji o zakupie, by jak najlepiej odpowiedzieć na swoje potrzeby.

Zapewnij sobie dobre spanie – zdecyduj się na nasz materac w najbardziej odpowiadającej Ci wersji ze wszystkich dostępnych (piankowy, sprężynowy, kieszeniowy), a na pewno zachwycisz się tym, jak bardzo poprawiła się ergonomia Twojego snu. Zapomnij o zmęczeniu i bólu kręgosłupa następnego dnia – ciesz się spokojnym snem, na który zasłużyłeś!

Rozwiń opis