Elementy wyposażenia z tej kolekcji cechują się nowoczesnym i eleganckim designem. Można wybrać rodzaj i kolor tapicerki spośród materiałów w licznych odcieniach, aby zamówić narożniki, sofy i fotele Royal do wystroju konkretnego pomieszczenia. Zapraszamy więc do zapoznania się z galerią naszych realizacji mebli z tej serii.

Zaletą oferty jest możliwość wyboru spośród różnych tkanin przeznaczonych na obicia – weluru, ekoskóry, typu velvet i wielu innych. Dzięki temu można zdecydować się na rodzaj tapicerki, który zapewni najwyższy poziom komfortu. Warto bowiem mieć na uwadze, że wybrane meble z tej kolekcji posiadają funkcję spania, więc odpowiednio dobrany materiał obicia jest bardzo istotny.

Narożniki, sofy i fotele z linii Royal wyróżniają się niebanalnymi kształtami, przywodzącymi na myśl bryły. Dzięki temu są nie tylko funkcjonalne, ale też podnoszą walory wizualne pomieszczenia. Zapewniamy szeroki wybór tkanin, dzięki czemu możemy zrealizować zamówienie na nowoczesne meble pasujące do sprecyzowanych oczekiwań.

Sprawdź

Więcej Szczegółów