Opis
Narożnik tapicerowany Fiore – Dostępny od ręki
Narożnik tapicerowany Fiore posiada solidne nóżki, które nadają mu stabilności i elegancji, podkreślając jednocześnie nowoczesny charakter pomieszczenia. Ich wysokość ułatwia sprzątanie poprzez łatwiejszy i lepszy dostęp do przestrzeni między meblem a podłogą. Kształt regulowanych zagłówków umożliwia dostosowanie pozycji siedzenia do własnych preferencji, zapewniając niezrównany relaks po ciężkim dniu.
Ten model starannie zaprojektowano z myślą o estetyce i funkcjonalności, stanowiąc idealne połączenie minimalistycznego stylu z ergonomicznym designem. Narożnik Fiore nie posiada funkcji spania, skupiając się na zapewnieniu wyjątkowego komfortu podczas codziennego użytkowania.
Wybierz model Fiore, jeśli szukasz nie tylko elegancji, ale także doskonałego komfortu w każdym momencie. Dzięki starannemu połączeniu cech narożników Emporio i Oslo, ten model stanie się nieodzownym elementem Twojego wnętrza, wnosząc do niego nowoczesny styl i wyjątkowy charakter.
Budowa siedziska pozwala na poczucie niezwykłego komfortu użytkowania. Gwarantują go sprężyny faliste oraz pianka T35.
Stelaże naszych mebli wykonaliśmy z drewna i płyty meblowej. Z kolei siedziska i elementy silnie obciążone zbudowano na ramach drewnianych, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe.
Narożnik Fiore wykonany w tkaninie T13 (Odcienie beżu) w wersji prawej.
T pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworząca hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlaną ciecz. Należy do materiałów przyjaznych dla zwierząt– PET FRIENDLY, dzięki czemu jest bardziej odporna na zadrapania. Łatwo usuniesz też sierść z jej powierzchni. W zależności od kąta padania światła tkanina nabiera ciemniejszej lub jaśniejszej tonacji. Dopuszcza się występowanie różnic pomiędzy poszczególnymi partiami materiałów.
- Gramatura m2: 255 g/m2+/- 5%
- Skład: 100% Polyester
- Test Martindale: Yarn breakage: >100 000
- Przesuwalność nitek: 2 mm WARP 2 mm WEFT
- Skłonność do mechacenia i peelingu: 4-5
- Odporność na tarcie suche: 4-5
- Odporność na tarcie mokre: 4-5
WIRTUALNA GALERIA
Już teraz możesz obejrzeć nasze realizacje bez wychodzenia z domu, ponieważ udostępniliśmy dla Ciebie GALERIĘ.
Możesz również śledzić nas na FACEBOOK.
Miłego oglądania!
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolorystyka prezentowanych na zdjęciach tkanin odpowiadała naturalnej. Jednak ustawienia monitora mogą mieć wpływ na nasycenie barw. Prosimy o weryfikację kolorów na próbnikach.
Meble do samodzielnego montażu.






Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji