Niezwykle elegancki wygląd sof, puf i foteli z tej linii sprawia, że stanowią one doskonały wybór dla osób ceniących sobie styl angielski. Kolekcja Manchester zawiera meble wyróżniające się głębokimi pikowaniami na oparciach, podłokietnikach oraz w dolnej części. Ten przykuwający wzrok akcent sprawia, że wyposażenie z tej linii prezentuje się bardzo luksusowo i nie traci przy tym na poziomie wygody. Większość modeli można rozkładać, aby zmienić je w komfortowe meble do spania.

Gustowne kolory tapicerki wspaniale komponują się z wystrojem dowolnego wnętrza, a ich zróżnicowanie sprawia, że każdy wybierze tu odpowiedni wariant dla siebie. Można zdecydować się na opcję stonowaną i subtelną lub zaskakującą intensywną barwą o nietypowym charakterze.

Pikowane sofy, pufy oraz fotele Manchester to polecane rozwiązanie dla klientów poszukujących mebli o luksusowym charakterze i wyglądzie dopasowanym do indywidualnych preferencji. Zachęcamy więc do zapoznania się z galerią realizacji wyposażenia z tej kolekcji.

Sprawdź

Więcej Szczegółów